window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-209776344-1');

Artiklid ja postitused

Artiklid ja postitused

Eneseareng, emotsioonid, stress, motivatsioon ja läbipõlemine - mis need on ja kuidas end kiiresti aidata, sellest siin kirjutangi. Lisaks ka praktilised soovitused, meditatsioonid ja afirmatsioonid.

Artiklid ja postitused2023-03-05T15:42:50+02:00

Enesekindlus on heaolule kasulik, aga ülbus mitte.

Teadvusta oma iseloomuomadused ja eelsoodumused ning võta neid arvesse, kui otsustad, milline on sinu tee õnneni. Püüa leida tasakaal.

Tea, et sulle omaste eelsoodumuste intensiivistamine äärmusteni ei mõju su heaolule hästi. Püüa leida tasakaal enda ja teiste vahel.

CORE EVOLUTION & VAIMNE TERVIS

Iga inimene on erinev ja nii on erinev teistest ka tema lugu. Kaart ei ole territoorium.

Core Evolution teraapia ja nõustamine jaatab kliendi võimet muutuda ja kutsub enese aktsepteerimisele.

Oma reaktsioonimustritest teadlikuks saamise teadvustatud protsessi ja nende all oleva energia aktiveerimise kaudu, suudame liikuda äratundmiselt enese teostamisele sellena, kes me oleme praegu. Ühtlasi hakkab ka meie elu muutuma.

Teraapia, coaching & nõustamine

Praktikuna ma lähtun oma sisemisest olemusest ja praktilisest kompetentsist, mis tähendab, et ma jätan ruumi ka intuitsioonile.

Sa tahaksid sellest kellegagi rääkida?

Sa ei ole oma käitumismuster ja sa ei ole see, mis sinuga juhtus. Su käitumine on vaid viis, kuidas sa eelistatavalt reageerid, eriti psüühilise ja emotsionaalse stressi tingimustes. Ära sildista end ja ehk tasub sellest kellegagi rääkida. Võib juhtuda, et sul tekivad taipamised ning mõistmine, et miks on nii nagu on. Teadlikkusega avaneb võimalus olla rohkem oma elus kohal ja olla isegi õnnelik.

Võib juhtuda, et hakkad endale rohkem eneseteostust lubama ja elule “jah” ütlema. Kas alustame?

Broneeri aeg kohtumiseks

Title

Go to Top