See on suunatud isiku terviklikkusele – isikuomadustele ja ainulaadsele potentsiaalile.

Core Evolution väljaõppe aluseks on  kõikehõlmav arusaam, et me väljendame oma põhiolemust ja eluenergiat meid eristava universaalse eluenergia keskuse, tervenemise, rõõmu, loovuse ja tarkuse allika ehk Tuuma (Core)  läbi.

Ma usun, et inimestele on omane armastuse, headuse ja loovuse vägi ning võime ennast ise ravitseda ja sellest lähtudes tegeleb see takistustega nende omaduste avamisel ja nii ametialase kui ka isikliku eneseteostuseni jõudmisel.

CORE EVOLUTION & VAIMNE TERVIS

Iga inimene on erinev ja nii on erinev teistest ka tema lugu. Kaart ei ole territoorium.

Core Evolution teraapia ja nõustamine jaatab kliendi võimet muutuda ja kutsub enese aktsepteerimisele.

Oma reaktsioonimustritest teadlikuks saamise teadvustatud protsessi ja nende all oleva energia aktiveerimise kaudu, suudame liikuda äratundmiselt enese teostamisele sellena, kes me oleme praegu. Ühtlasi hakkab ka meie elu muutuma.

Teraapia, coaching & nõustamine

Praktikuna ma lähtun oma sisemisest olemusest ja praktilisest kompetentsist, mis tähendab, et ma jätan ruumi ka intuitsioonile.

Sa tahaksid sellest kellegagi rääkida?

Sa ei ole oma käitumismuster ja sa ei ole see, mis sinuga juhtus. Su käitumine on vaid viis, kuidas sa eelistatavalt reageerid, eriti psüühilise ja emotsionaalse stressi tingimustes. Ära sildista end ja ehk tasub sellest kellegagi rääkida. Võib juhtuda, et sul tekivad taipamised ning mõistmine, et miks on nii nagu on. Teadlikkusega avaneb võimalus olla rohkem oma elus kohal ja olla isegi õnnelik.

Võib juhtuda, et hakkad endale rohkem eneseteostust lubama ja elule “jah” ütlema. Kas alustame?

Broneeri aeg kohtumiseks

“Armastus, mida me otsime, on võime ennast armastada ja õnn, mille see kaasa toob, peab vastu elu kõigile raputustele.”

“Armastus, mida me otsime, on võime ennast armastada ja õnn, mille see kaasa toob, peab vastu elu kõigile raputustele.”

Õnne ja armastuse vahel on tugev seos ja need kaks ärkavad ellu alles siis, kui nad kohtuvad. Oma südames sa tead vastuseid, aga vahel sa enam ei kuula teda.