TERAPEUDIKS SAAMINE

Igal psühholoogil ja terapeudil on põhjus miks temast sai terapeut. Umbes 35-aastasena sain aru, et enda eest ei põgene ja on vaja midagi muuta. Tahtsin teada, et kas ja mida on võimalik teha. See siin on minu terapeudiks saamise lugu.

AKADEEMILINE HARIDUS & KOOLITUSED

Ma olen otsinud vastuseid ja kogu see koolis käimine on andnud taipamise, et koolis ei ole vastuseid, seal on teadmisi. Elutarkus tuleb elades, elukogemus tuleb kogedes. Õnn on hoopis hingelises tasakaalus ja enesega rahulolus.

ENESEARENGU COACH & NÕUSTAJA

Gäthlin Haljaste

Gäthlin Haljaste

Vahel piisab ühest vestlusest, et sisemised ressursid saaksid uuesti kättesaadavateks. Mõnikord piisab sellest, kui inimene saab aru, et täna veel ei ole õige hetk liikuma hakata, aga on aeg teha plaan. Plaani tegemisel on hea sellest kellegagi rääkida. Räägime?

Õnne valem & vaimne tervis

Õnn on nagu lihas, mida saab treenida ja kui sa sellele keskendud, siis see areneb. Õnn on holistiline eesmärk, mis ei puuduta ainult vaimu, vaid ka keha ja hinge.

SINU LUGU & ÕNNE VÕIMALIKKUS

Õnne võib leida ka nii, et sa mõtled välja hea loo ja siis elad selle järgi.

Ela oma elu nii, nagu looksid olulist kunstiteost.

Mõistmine, et sa oled oma elu loos nii peategelane kui ka jutustaja, annab sulle kindlust kujundada süžeed – ja seda, kuidas sa seda järgid.